Метрополия, УК, ПП 

Киев

Сферы деятельности

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Я хочу тут работать
×

Метрополия, УК, ПП 

УК "Метрополія" є інжиніринговою компанією повного циклу в електроенергетиці України. В рамках своєї діяльності Компанія надає послуги з управління проектами, інформаційно-консультаційні послуги щодо роботи на енергетичному ринку України, передпроектними та проектними роботами, та є генеральним підрядником в будівництві інженерних систем в частині спорудження схем зовнішнього електропостачання та підключення їх до електричних мереж України.

Завдяки професійному підходу та нетривіальним рішенням компанія швидко здобула позитивну ділову репутацію та змогла побудувати конструктивні партнерські відносини практично з усіма потужними компаніями, які тим чи іншим способом представлені на електроенергетичному ринку України.

В рамках своєї діяльності УК "Метрополія" прикладає значні зусилля для впровадження, супроводу та послідовного розвитку проектів в енергетичній галузі, що відповідають сучасним національним та світовим стандартам і вимогам, а також спрямовані на підвищення надійності та якості функціонування галузі та впровадження  енергозберігаючих та енергоефективних технологій.