ТОВ ВП ЕЛКОР 

Киев

Вакансии

5 активных вакансий

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

ТОВ ВП ЕЛКОР 

ТОВ «ВП ЕЛКОР» ― сучасне торгівельне підприємство з високим рівнем обслуговування, професійною командою і високоякісною продукцією.

Успішно працюючи з 2008 року, ТОВ «ВП ЕЛКОР» змогло зайняти стійкі, конкурентні позиції на українському ринку кабельно-провідникової, електротехнічної та світлотехнічної продукції, завоювати репутацію надійного партнера серед професіоналів і заслужити довіру покупців.

Завдяки тісним зв’язкам з провідними вітчизняними і світовими виробниками, ТОВ «ВП ЕЛКОР» постачає широкий спектр продукції відомих і популярних на ринку торгових марок, таких як Philips, Pila, OSRAM, General Electric, Искра, BRILUX, ABB, Schneider electric, Hager, Polo, ДКС, СКС, ELCOR, Aviora, EKG, MOELLER, DELUX, IEK, GUNSAN, VIKO, Нордклифф; продукцію «Запорізького заводу кольорових металів»  Лихославльського заводу «Світлотехніка», Броварського світлотехнічного заводу «Люмен», ВАТ «Ватра», ТОВ «Світлові технології», Саранського електролампового заводу тощо.                 

Основним напрямком діяльності підприємства є оптово-роздрібна торгівля:

Ø  кабельно-провідниковою продукцією;

Ø  кабельними аксесуарами;

Ø  виробами для прокладки і захисту електропроводів і кабелів;

Ø  низьковольтною та високовольтною комутаційною апаратурою і комплектними розподільчими пристроями;

Ø  електроустановчими приладами – розетки, вимикачі, патрони, установчі та розподільчі коробки.

Ø  світлотехнічною продукцією ― освітлювальні прилади (світильники, прожектори тощо), джерела світла (лампи різних видів і типів).

Приймаючи до уваги уподобання споживачів, тенденції ринку та новітні розробки провідних виробників світу, компанія постійно поповнює асортимент новими товарними позиціями  і підтримує достатній складський запас всіх товарних груп. Вся продукція, що постачається ТОВ «ВП ЕЛКОР», відповідає діючим стандартам, що підтверджено сертифікатами відповідності і якості заводів-виробників.

 

Просимо Вас рекомендувати організаціям, які виконують роботи з ремонту сходових клітин в житлових будинках у Вашому районі довгострокове  взаємовигідне співробітництво з підприємством ТОВ «ВП ЕЛКОР» у сфері постачання кабельно-провідникової, електротехнічної та світлотехнічної продукції.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина5

 
от 12 000 до 25 000 грн.
Киев,
Университет,
Вокзальная,
Олимпийская
 
до 15 000 грн.
Киев
 
от 10 000 до 20 000 грн.
Киев
 
от 8 000 до 15 000 грн.
Киев
 
от 9 000 до 15 000 грн.
Киев